Thursday, July 5, 2007

Obudowa 1 / Enclosure 1

Dzisiaj zrobiłem pierwsze kroki z obudową.
---
Today I made first steps with the enclosure.Blacha przed wygięciem. / Sheet before bending.Obudowa po wygięciu. Te "uszy" z przedu jeszcze są do przycięcia, ale najpierw muszę sprawdzić ile mogę zostawić. Pokrywę górną i dolną też już zrobiłem, tylko muszę jeszcze wywiercić otwory wentylacyjne.
---
Enclosure after bending. These "ears" in front will be trimmed, but I first need to check how much I can leave. Top and bottom covers are also ready, but I still need to drill the ventilation holes.Tacka na płytę główną.
---
Motherboard tray.Tylna pokrywa przedniego panelu. Niestety jest trochę za krótka u dołu i chyba będę musiał wyciąć jeszcze jedną.
---
Back cover of the front bezel. Unfortunately it is slightly too short at the bottom and I might end up making another one.

Robiłem pierwsze przymiarki układów w środku. I będzie CIASNO!!! Bardzo ciasno, ale powinienem być w stanie wszystko upchać.
---
I made first attempts to plan the setup inside. And it will be TIGHT INSIDE!!! Very tight, but I should still be able to install everything.

No comments: